İade Ve Değişim Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

 

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş,) vs

 

Kişiye özel olarak üretilmiş (isim ve tarih vs yazılmış) ürünlerde değişim ve iade yapılamamaktadır.

 

Eğer bütün ürünlerinizi iade ediyorsanız, faturaların her iki nüshasını göndermeniz gerekmektedir. Eğer ürünlerinizin bir kısmını iade ediyorsanız, faturanızın sadece beyaz nüshasının göndermeniz gerekmektedir

 

İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 ile 5 iş günü içinde tamamlanacaktır ve sadece ürün bedelinin iadesi yapılacaktır.

 

İade kargonuzu bize Yurtiçi  Kargo  ile karşı ödemeli olarak  gönderebilirsiniz.Farklı kargo firması ile iadeedilecek ürünlerde kargo ücreti alıcıya aittir. İade için adresimiz fatura üzerindeki adrestir (Muzaffer Oral Adres :Kocatepe Mah. 13. sokak 14/2 Bayrampaşa/ Istanbul)

 

Değiştirme Şartları

 

Değiştirmek İsteğiniz ürünü Orijinal faturası ile aras kargo ile Karşı ödemeli olarak Muzaffer ORAL adına göndermeniz ve kargo içine değiştirmek istediğiniz ürünün stok kodunu belirtmeniz yeterlidir.

yurtiçi kargo dışında gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.

 

Müşterinin İsteği doğrultusun da değişimi yapılan ürünler alıcı ödemeli  (kargo ücreti 5 tl)olarak geri gönderilmektedir.

 

Yanlış ve kusurlu olarak gönderilmiş ürünlerin değişiminde kargo ücreti talep edilmemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR