NRZ999745
269,90TL KDV Dahil
349,90TL KDV Dahil
NRZ999739
269,90TL KDV Dahil
349,90TL KDV Dahil
NRZ999730
339,90TL KDV Dahil
429,90TL KDV Dahil
NRZ999729
339,90TL KDV Dahil
429,90TL KDV Dahil
NRZ999721
339,90TL KDV Dahil
429,90TL KDV Dahil
NRZ999720
339,90TL KDV Dahil
429,90TL KDV Dahil

Her Tarza Uygun Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolye modelleri, şık tasarımları ve uzun süreli kullanım ömürleriyle ön plana çıkar. Klasik tasarıma sahip gümüş kolyeler, zamansız parçalar olarak nitelendirilebilir. Tarzınıza uygun bir gümüş kolye aldığınızda, seneler boyunca farklı kombinlerinizde aksesuar olarak kullanmanız mümkündür. Gümüş kolye bayan ve erkeklerin tarzlarına göre farklı şekilde tasarlanır. Modelleri inceleyerek tarzınıza uygun gümüş kolye modellerini belirleyebilirsiniz.

Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolye, tasarımına ve gümüş ayarına göre farklı kategorilere ayrılır. 925 ayar gümüş kolye seçenekleri, içerisinde yüksek miktarda saf gümüş barındırır. İçeriğindeki gümüşün oran olarak fazla olması kolyeyi daha değerli ve özel bir hale getirir. Bu yüzden özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz hediye alternatifleri arasında yer alır. Gümüş kolye kadın kullanıcıların tarzına uygun kolyeyi kolay bir şekilde bulabilmesi için farklı modellerde tasarlanır.

Su damlası, kar tanesi ya da kelebek gibi farklı figürlere sahip gümüş kolye modelleri de bulunur. Uç kısmı isteğe göre değiştirilebilir. Düz zincir olarak satılan gümüş kolyeler de vardır. Bu tarz kolyeler genellikle erkekler tarafından daha çok tercih edilir. Ancak sade ve şık takı arayışında olan kadınlar da düz zincir olarak satılan gümüş kolyelere yönelebilir.

Harfli Gümüş Kolyeler

Harfli gümüş kolyelerin uç kısmında çeşitli harfler bulunur. Sevdiği kişinin baş harfini her daim yanında taşımak isteyen kişiler harfli kolyeleri tercih edebilir. Dilerseniz kendi isminizin baş harfinin bulunduğu bir gümüş kolye de satın alabilirsiniz. Harfli gümüş kolyeler aynı zamanda harika bir hediye seçeneğidir. Örneğin, sevgilinizin ya da eşinizin doğum gününde baş harfinizin bulunduğu bir gümüş kolye hediye edebilirsiniz.

Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüş kolye fiyatları bazı etkenlere bağlı olarak artar yada azalır. Kolyelerin fiyatlarına etki eden faktörler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kolyenin gramajı
  • Yapımında kullanılan gümüş oranı
  • Gümüş kolyenin tasarımı

Gümüş kolyeler geniş bir fiyat skalasına sahip olduğu için farklı bütçelere hitap eden gümüş kolyeler bulunur. Kolyeleri ve fiyatlarını inceleyerek hem tarzınıza hem de bütçenize uygun olanları belirleyebilirsiniz. Sonrasında da seçtiğiniz gümüş küpeleri pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR