Kişiye Özel İsimli Gümüş Bileklik 

İsimli gümüş bileklik modelleri, size özel ve anlamlı takılardan biri. İsminizin yer aldığı bu tasarımları, gündelik olarak her an her ortamda keyifle kullanmanız mümkün. Üstelik hem spor hem de şık kombinlerinizde kullanacağınız bu özel takılar, ışıltısıyla da son derece dikkat çekici. İsimli gümüş bileklik, ister kendinize isterseniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel parçalar arasında gösterilebilir. Yaşınız, konumunuz, tarzınız ya da beğenileriniz her ne olursa olsun, keyifle kullanabileceğiniz bir isimli gümüş bileklik modeli bulabilmeniz mümkün.

Son derece farklı tasarımlara sahip isimli gümüş bileklik modelleri arasında hem sarı hem de rose kaplama ürünler bulabilmeniz mümkün. Farklı kaplama renkleri sayesinde farklı tarzlara hitap edebilen bu özel parçalar, kendinizin ya da sevdiklerinizin ismini teninizde taşımanıza da imkan verecek.

İsimli Gümüş Bileklik Modelleri

Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış farklı ve eğlenceli isimli gümüş bileklik modelleri arasından seçim yapabilmeniz mümkün. Bebek isimli gümüş bileklik modellerinde, renkler, tasarım ve genel görünümün yanı sıra güvenlik unsurları da son derece önemli. Tasarım üzerinde yer alan her bir parçanın güvenliği, boncuk ve işlemelerin özeni, bebeğiniz için hayati önem taşıyabilir. Bebeğiniz için mavi ya da pembe taşlı isimli gümüş bileklik modellerinin yanı sıra farklı figürlerin yer aldığı tasarımlar da bulabilmeniz mümkün.

Sevgili kombini oluşturabileceğiniz çift sevgili isimli gümüş bileklik tasarımları hem uyum içerisinde hem de keyifle kullanabileceğiniz parçalardan. Birbirini tamamlayan figürlerin yer aldığı sevgili kombini parçalar, bir araya geldiğinde kusursuzca birbirinizi tamamladığınızın da bir anlamda ilanı. Sevgililer günü hediyesi alternatifleri arasında yer alan bu özel parçalar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

İsimli Gümüş Bileklik Fiyatları

İsimli gümüş bileklik modelleri ve fiyatları, sezon ve işçilik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Daha uygun isimli gümüş bileklik fiyatları için, düşük ağırlıklarda ya da daha az işlemeli tasarımlara yönelebilirsiniz. Dönemsel kampanyalar ve indirimler sayesinde, daha uygun isimli gümüş bileklik fiyatları ile alışverişlerinizi tamamlayabilmeniz de mümkün.

Bebek isimli gümüş bileklik fiyatları, tasarım özelliklerine, kullanılan taş ve aksesuarlara ve sezon durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bebek hediyesi arayanlar için oldukça keyifli bir alternatif olabilecek bu parçalar, özel zincir yapısı sayesinde bebek ile birlikte büyüyerek hem bebekliğinde hem de çocukluğunda bileğini saran bir anı olabilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR