NRZ998290
389,90TL KDV Dahil
459,90TL KDV Dahil
NRZ998257
389,90TL KDV Dahil
459,90TL KDV Dahil
NRZ998255
389,90TL KDV Dahil
459,90TL KDV Dahil
NRZ998254
389,90TL KDV Dahil
459,90TL KDV Dahil
NRZ998252
389,90TL KDV Dahil
459,90TL KDV Dahil
NRZ998250
389,90TL KDV Dahil
459,90TL KDV Dahil

Saflığın Temsili Manolya Kolye

Manolya; aşkın asaletini, sadakati, alçak gönüllüğü ve saflığı temsil eden bir çiçektir. Nereze olarak bu güzel çiçeği kolyelerimizle tamamladık. Manolya kolye, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir seçenek!

Sevgilinize, annenize, eşinize kolye çeşitlerimizden birini tercih ederek güzel bir sürpriz hazırlamanız mümkün. Dilerseniz, bu eşsiz tasarımlarımızdan birini kendinize alarak da takı kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Manolya çiçeği gümüş kolye aldığınız zaman biraz dikkatli olmanız, uzun süre boyunca sorunsuz biçimde kolyeyi kullanmak için yeterlidir. Bunun için:

  • Takılmayan gümüş kolyenin hava ve nemden uzak durması gerekir. Bunun için ağzı kapanan torbaya kolyenizi koyabilirsiniz.
  • Banyo yaparken kolyenizi bir kenara koyun ve suyla temasını önleyin.
  • Kullanmayacağınız günlerde kolyenizi çıkarın, nemli bezle silip ardından kurulayın.

Yukarıdakilere dikkat ettiğiniz takdirde uzun süre boyunca kolyenizi kullanabilirsiniz. Belirli dönemlerde parlatma işlemi uygulamanız mümkündür. Bunun için doğal malzemeleri kullanmanız gerekiyor. Çünkü kimyasallar gümüşe daha fazla zarar verir. Dilerseniz, belirli dönemlerde bir gümüşçüye giderek kolyenizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Nereze Manolya Kolye Çeşitleri

Nereze, manolya çiçekli kolye için birçok farklı tasarım hazırlıyor. Bunlar arasında sade ve şık modeller olduğu gibi oldukça gösterişli renkli tasarımlar da vardır. Dilediğiniz modellerden birini seçerek hemen mağazamızdan satın alabilirsiniz. Mağazamızda bulunan tasarımlardan bazılarını aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür:

  • Bahar çiçekleri detaylı kolye 
  • Manolya çiçeği detaylı pembe kolye 
  • Yarım ay manolya detaylı kolye 
  • Manolya detaylı uğur böceği kolye 
  • Manolya detaylı lotus çiçeği kolye

Yukarıdaki modellerimiz dışında da çok daha farklı kolyeler bulabilirsiniz. Bu modellerden birini, sevdiğiniz birinin özel gününde hediye etmeniz mümkün. Emin olun, hayatınızdaki önemli kişi, kolyeyi her taktığında sizi hatırlar. Belki bu güzel detaylara sahip manolya çiçeği kolye sevdiğiniz kişinin her zaman boynunda duracaktır.

Uygun Fiyatlı Manolya Kolye Modelleri Nereze'de

İstediğiniz tarzda manolya kolye için çok fazla para ödemenize gerek yok! Nereze olarak kolyelerimize daima sizi memnun eden fiyatlar biçiyoruz. Hemen kategorilerimizi inceleyebilir, tasarımlarımızdan birini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz kolye, çok kısa bir süre içinde adresinize teslim edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR