Hakkımızda

2014 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, Nereze markası altında kaliteli, özgün tasarıma sahip ve uygun fiyatlı gümüş takı ve aksesuarların üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. İstanbul Bayrampaşa’da bulunan merkez ofisimiz ve üretim atölyemizde, tecrübeli mücevher sanatçıları, satış ekibi, yardımcı personel ve yönetim kadromuz, Nereze kalitesini kullanıcılarıyla buluşturmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ürünlerimizin tamamı markamızın kendi tasarımları olup, tecrübeli ustalarımız tarafından el işçiliği ile satışa hazır hale getirilmektedir. Ürünlerimiz, ürün sertifikası ile satışa sunulur ve kaliteli işçilik ve aksesuarlarla süslenir. Gümüş takı denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında yer almak, müşterilerimize kaliteli tasarımları en uygun fiyatlarla sunabilmek ve geniş satış kanallarıyla en uzak mesafelerde ürünlerimizin ışıldamasını sağlamak şirketimizin temel hedeflerindendir.

 

Nereze ailesi olarak, takı modasına yol veren, sektöre ilham olan tasarımlara imza atmaktan dolayı gururluyuz. Her yeni sezonda, benzersiz gümüş takı ve aksesuar tasarımlarımızla, kullanıcılarımıza ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyor, çalışmalarımızı bu gayretle sürdürüyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR