Şık Görünümleriyle Gurmet Bileklikler

Gurmet bileklik, kalın zincir modeli ile öne çıkan ve şık görünüm sağlayan bileklik modelleridir. Birçok farklı modeli bulunan bu bileklikler, farklı renklerde taşlarla kombinlenerek dizayn edilir. Zarif bir görüntüye sahip olan gümüş gurmet bileklik modelleri, sağlam yapısı ile uzun ömürlü olma avantajı sağlar. 925 ayar gümüş ile yapılan gurmet bileklikler uzun süreli kullanıma uygun şekilde tasarlanır.

Gurmet bileklikler kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilme özelliğine sahiptir ve bu özelliği ile kullanıcıya avantaj sağlar. Zincir, halka, döküm gibi modelleri bulunan gurmet bileklik modelleri ayarlanabilir zincir özelliği sayesinde kişinin bileğine göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Zirkon kaplama gurmet bileklikler, parlak ve zarif görüntüsü ile şık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Gurmet Bileklik Modelleri

Gümüş gurmet bileklikler birçok farklı modele sahiptir. Bu modeller dizayn ve renk olarak farklı tasarımlarda kullanıcıya sunulur. Kaliteli yapısı ile öne çıkan Gurmet zincir bileklik modelleri, parfüm alkol veya herhangi bir kimyasal ile temas etmediği sürece uzun süre kararma yapmadan kullanıma uygunluk sağlar. Gurmet bileklik modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Gold Renk Kalpli Gurmet Bileklik
  • Gümüş Renk Kalpli Gurmet Bileklik
  • Rose Renk Kalpli Gurmet Bileklik
  • Yıldız Tasarımlı Gurmet Bileklik
  • Renkli Taşlar ile Dizayn Edilen Gurmet Bileklik
  • Tek Taş Gurmet Bileklik

Orijinal gümüşten üretilen gurmet bileklik modelleri ayarlanabilir olma özelliği sayesinde herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanır. Hafif yapısı ile kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde üretilen gurmet bileklikler farklı renk ve modellere sahiptir.

Gurmet Bileklik Fiyatları

Gümüş gurmet bileklik farklı model ve tasarımlara sahiptir. Her bir model ağırlığına veya dizaynına göre farklı fiyatlar üzerinden müşteriye sunulmaktadır. Tamamıyla gümüşten üretilen bu bileklik modelleri şık bir tasarıma sahiptir. Rose, altın ve gümüş kaplama gibi renklere sahip olan gümüş gurmet bileklikler kişinin zevkine göre tercih edilebilecek özellikte çok farklı dizaynlarda üretilmektedir.

Gümüş gurmet bileklikler farklı zincir kalınlıkları ve boyutları ile üretilmektedir. Bu doğrultuda zincirin kalınlığına göre farklı fiyatlar üzerinden müşteriye sunulabilir. Uygun fiyatlı gümüş gurmet bileklik modelleri için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR