NRZ999345
339,90TL KDV Dahil
419,90TL KDV Dahil
NRZ999344
339,90TL KDV Dahil
419,90TL KDV Dahil
NRZ999343
339,90TL KDV Dahil
419,90TL KDV Dahil
NRZ999253
549,90TL KDV Dahil
739,90TL KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
NRZ999251
549,90TL KDV Dahil
739,90TL KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo

Farklı Takılarla Kombinlenebilen Kelebek Yüzükler

Gümüş kelebek yüzük modelleri farklı taş işlemeler ve kelebek boyutlarından oluşur. Birçok farklı şekilde kullanabileceğiniz gümüş kelebek yüzük modelleri farklı takılarla kombinlenebilir. Bunun yanına tek başına da şık bir görüntü oluşturur. Bu yüzükler genellikle rose gold kaplama olarak tercih edilir. Ancak her bir yüzüğün üzerinde bulunan işlemeler ve taşların türü farklıdır.

Gümüş Kelebek Yüzük Modelleri

Gümüş kelebek yüzük modelleri ayarlanabilir olması sebebiyle parmağınıza geniş veya dar gelmez. Siz dilediğiniz gibi yüzük boyutunu ayarlayabilirsiniz. 925 ayar orijinal gümüş olan kelebek yüzüklerde herhangi bir renk değişimi veya kararma olmaz. Bu da uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilmenizi sağlar.  Gümüş kelebek yüzük modellerini alkol, çamaşır suyu, krem, parfüm gibi maddelerden uzak tutarak da herhangi bir zarar gelmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca ürünler size hediye kutusu ile birlikte gönderilmektedir. Kullanmadığınız zamanlarda yüzükleri bu kutularda muhafaza etmeniz yüzüğün zarar görmesini engelleyecektir.

Sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz ve kendinizi şımartacağınız birçok gümüş kelebek yüzük modelini Nereze’de bulabilirsiniz. Nereze’nin özel olarak tasarladığı bu yüzükler şu şekilde sıralanabilir:

  • 925 ayar gümüş ayarlanabilir nazarlı kelebek yüzük
  • 925 ayar ayarlanabilir mavi kelebek kadın gümüş yüzük
  • Pembe kelebek kadın gümüş yüzük

Bu modelleri Nereze'nin internet sitesinde uygun kategoriler üzerinden aratarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Gümüş Kelebek Yüzük Fiyatları

Gümüş kelebek yüzük fiyatları, yüzüğün üzerindeki işlemelere ve taşların değerine göre değişiklik gösterir. Sade modellerin üzerinde taş veya herhangi bir işleme bulunmadığından fiyatı genellikle daha uygun olur. Ancak taşlı ve işlemelerin yoğun olduğu yüzüklerin fiyatının ise daha düşük olduğu bir gerçektir. Kelebek yüzük modelleri ağırlığı da fiyatı etkileyen bir başka unsurdur. Genellikle yüzüklerin ağırlığı ortalama 1,60 gram ile 2,00 gram aralığındadır.

Nereze tarafından sunulan tüm ürünler son derece kaliteli bir şekilde alanında uzman kişiler tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Ayrıca yüzükler %100 orijinal olduğundan dolayı parmağınızda iz bırakmaz veya herhangi bir zarar vermez. Bu sebeple, gönül rahatlığı ile kullanabilir ve sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu ederken bütçenizi sarsmayacak gümüş kelebek yüzük modellerine Nereze’den ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR