A'dan Z'ye Tüm Harf Kolyeler

Çocuğunuzun, sevgilinizin veya annenizin baş harfini, ömrünüz boyunca boynunuzda taşıyabilirsiniz. Biz, Nereze olarak size kaliteli şekilde üretilen harf kolye seçeneklerini sunuyoruz. A’dan Z’ye her harfi bulabileceğiniz gibi bünyemizde Arapça harfler de vardır. Hangisini tercih ederseniz edin hem harika bir görüntüye hem de sizi tamamlayacak bir kolyeye sahip olacaksınız.

Harfli kolye seçeneklerimizden birini, sevdiğiniz bir kadına hediye edebilirsiniz. Anneniz, arkadaşınız, sevgiliniz için kendinizin veya onların isminin baş harfini almanız mümkün. Özellikle Anneler Günü, Sevgililer Günü ve doğum günü gibi özel günlerde bu hediye çok anlamlı olur. Birçok modeli bulunan gümüş harf kolye için hemen mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Harf Kolye Modelleri

Nereze olarak birçok modelde harf kolye çeşidimiz mevcuttur. Her kolyemiz, boylarına ve yazı stiline göre farklılık gösterir. Bazı modellerimiz için aşağıdaki listeye bakabilirsiniz:

  • A harfinde gümüş kolye 
  • V harfinde gümüş kolye 
  • H harfinde gümüş kolye 
  • Vav harfinde gümüş kolye
  • Turkuaz taş detaylı elif harfinde gümüş kolye

Yukarıdakiler dışında bütün harflerin var olduğunu söylememiz mümkündür. Bu harfli gümüş kolye için bakım yapmanız, uzun süre boyunca kullanabilmeniz açısından önemlidir.

Gümüşün kararmaması için kolyeyi kullanmadığınız zamanlarda nemsiz ve kapalı bir ortamda muhafaza edin. Neme maruz kalmayan gümüşün kararması çok daha zordur. Bakım yaparken kimyasal bir madde kullanmamaya ayrıca önem göstermelisiniz.

Harf Kolye Fiyatları

Kendinize ya da sevdiğiniz bir kadına harf kolye almak için öncelikle bir firma araştırması yapmalısınız. Bunun için kullanıcı yorumlarını okumaya özen gösterin. Çünkü kullanıcı deneyimleri, çok önemlidir. Biz Nereze olarak bu zamana kadar her zaman müşterilerimizi memnun etmeye özen gösteriyoruz. Mağazamızdan aldığınız kolyelerden hiçbir zaman pişman olmayacağınızı garanti ederiz.

Gümüş harf kolye fiyatları, mağazamızda çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Bunun temel nedeni, model için harcanan işçiliktir. Bazı modellerimiz için farklı detaylar vardır. Böyle detaylar için daha fazla emek harcanır. Haliyle bu durum, fiyatı etkilemektedir. Ancak biz daima kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunan bir mağazayız. Ömürlük hediyeler için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR