Kişiye Özel İsimli Gümüş Yüzük

İsimli gümüş yüzük modelleri, aşkınızı haykırmanın en ışıltılı yolu. Sevgilinizin adını kendi adınızın yanında, eşsiz bir parıltıyla taşıyabilmenize olanak sağlayan isimli gümüş yüzük, hemen her yaşın keyifle kullanabileceği takı parçaları arasında yer alıyor. İster tek bir isim isterseniz iki isim ya da tarih yazdırabileceğiniz bu kişiye özel yüzük çeşitleri ile en şık kıyafetlerinizi aşkla tamamlayabilirsiniz.

Gold, rodyum ya da rose kaplama seçenekleri ile sahip olabileceğiniz bu yüzük modelleri hem spor hem de klasik kıyafet tarzlarına uyum sağlayabiliyor. Gold kaplama isimli gümüş yüzük modellerini tek başına ya da alyanslarınızla bir arada keyifle kullanabilirsiniz. Rose kaplama isimli gümüş yüzük ile hem farkınızı hem de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz renkli taşlı ve işlemeli modelleri tercih ederek, daha dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

İsimli Gümüş Yüzük Modelleri

İsimli yüzük modelleri gümüş rengi açısından da tasarım açısından da çok sayıda seçeneğe sahip. Tek bir ismin yazılı olduğu isimli gümüş yüzük seçeneklerinden birden fazla ismin olduğu özel çeşitlere kadar çok sayıda farklı tasarıma ulaşabilmek mümkün. İki isimli gümüş yüzük, genellikle çiftlerin ve sevgililerin en çok tercih ettiği modellerden. Ayrıca bu modellere çocuklarının ya da sevdiklerinin ismini yazdıranların sayısı da oldukça fazla. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü ya da doğum günü hediyesi olarak da sıklıkla tercih edilen bu tasarımlara, farklı işlemeler, taşlar ya da aksesuarlar eşlik edebiliyor. Papatyalı, kalpli, taşlı ya da işlemeli tasarımların yanı sıra sade tasarımlar da bu kategoride geniş yer buluyor.

İsimli gümüş yüzük modelleri, rodyum, gold ya da rose kaplama olarak üç farklı renk alternatifi ile satışa sunuluyor. Klasik bir tarza sahip olanlar için gold ya da rose kaplama isimli gümüş yüzük cazip bir seçenekken, daha spor tarzların ilk tercihi ise rodyum kaplama yönünde. Seçiminiz, tarzınız ya da beğenileriniz her ne olursa olsun, isminize en çok yakışacak ve parmağınıza kişisel bir ışıltı kazandıracak bir isimli gümüş yüzük bulabilirsiniz. Son derece uygun isimli gümüş yüzük fiyatları sayesinde, kendinizi ya da sevdiklerinizi bu özel parçalar ile mutlu edebilmeniz de mümkün.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR